KARIERA

Zajmujemy się produkcją kontentu wideo na potrzeby kampanii ATL i internetu, nasza firma nieustannie się rozwija, co oznacza ciągłe poszukiwania nowych osób do naszego zespołu.
Poniżej znajdują się otwarte rekrutacje:

  • Specjalista ds. PR i Marketingu
  • Producent
  • Specjalista ds. rekrutacji i HR

SPECJALISTA DS. PR I MARKETINGU

Foszer Sawicki – Dom produkcyjny wyspecjalizowany w produkcji video, postprodukcji i animacji.
Pracujemy z największymi agencjami i markami w kraju. Realizujemy kampanie ATL i digital. W chwili obecnej do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. PR i Marketingu

Miejsce pracy: Warszawa (Saska Kępa)

Opis stanowiska:

  • Planowanie i realizowanie strategii marketingowej i PR firmy
  • Media relations, dbałość o obecność firmy w mediach
  • Budowa wizerunku firmy i właścicieli

Wymagania:

  • Energia i pozytywne nastawienie 🙂
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w PR w branży reklamowej (agencje, domy produkcyjnego, domy mediowe)
  • Zbudowane relacje z mediami branżowymi, osoba zorientowana w wydarzeniach branżowych, obecna i aktywna na nich
  • Zbudowane relacje z branżą agencyjną
  • Doświadczenie w prowadzeniu kanałów społecznościowych

Mile widziane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii FB Ads
  • Doświadczenie we współpracy z podwykonawcami w zakresie kampanii SEO/SEM
  • Obsługa WordPress

Oferujemy:

  • pracujesz na cały etat na stanowisku PR Managera
  • pracujesz w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • uczciwie wynagradzamy dobrze wykonaną pracę
  • masz możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji w środowisku profesjonalistów-pasjonatów
  • masz możliwość poznania od środka procesu powstawania produkcji wideo oraz animacji
  • otrzymasz niezbędne narzędzia do pracy, a także solidne wprowadzenie i naszą opiekę w pierwszych dniach pracy u nas 🙂

Jeśli chcesz dołączyć do ponad 30-osobowego zespołu pasjonatów – Aplikuj!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aktualnego CV adres: rekrutacje@foszersawicki.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Foszer Sawicki Multimedia Agency z siedzibą w Warszawie ul. Lindleya 16.”

PRODUCENT

Pracujemy z największymi agencjami i markami w kraju. Realizujemy kampanie ATL i digital. W chwili obecnej do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko: Producent

Obowiązki:

  • produkcja spotów z segmentu digital
  • obsługa klienta
  • przygotowywanie kosztorysów, ofert i prezentacji
  • budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientami firmy
  • współpraca z innymi działami firmy (produkcja/kreacja) oraz koordynowanie działań operacyjnych w celu zapewnienia szybkiej i efektywnej obsługi Klienta
  • monitorowanie wyników własnych, jak i wspólnych firmy

Wymagania:

  • wysoko rozwinięta zdolność planowania, organizowania własnej pracy oraz dbałość o szczegóły
  • świetnie rozwinięte zdolności komunikacyjne, interpersonalne oraz prezentacyjne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność zarządzania projektami
  • zaawansowana umiejętność koordynowania wielu działań w jednym czasie i ustalania priorytetów, harmonogramów oraz podziału pracy pomiędzy zespołem pracowników – multitasking
  • doświadczenie w nawiązywaniu i utrzymywaniu wartościowych relacji z klientami
  • znajomość standardów obsługi klienta w stopniu zaawansowanym
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w branży multimedialnej
  • doskonała organizacja czasu pracy własnej
  • duża odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • uczciwie wynagradzamy dobrze wykonaną pracę. Podstawa + premie półroczne
  • pracujesz na samodzielnym stanowisku, masz realny wpływ na rozwój Firmy
  • otrzymasz niezbędne narzędzia do pracy
  • możesz skorzystać z prywatnej opieki medycznej ENEL-MED

(Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami)

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI I HR

Foszer Sawicki – Dom produkcyjny wyspecjalizowany w produkcji video, postprodukcji i animacji.
Pracujemy z największymi agencjami i markami w kraju. Realizujemy kampanie ATL i digital. W chwili obecnej do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji i HR

Obowiązki:

  • samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska średniego i wyższego szczebla
  • poszukiwanie odpowiednich specjalistów, przy wykorzystaniu wewnętrznych narzędzi, Social Media, direct search, headhunting
  • aktywna i systematyczna komunikacja z kandydatami, budowanie trwałych relacji z kandydatami
  • administracja bazy danych kandydatów
  • prowadzenie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem umów obecnych pracowników
  • prowadzenie rozmów ewaluacyjnych z pracownikami firmy
  • rekomendowanie ścieżek rozwoju poszczególnych pracowników
  • prowadzenie administracji personalnej: nadzór nad teczkami osobowymi, naliczanie urlopów, współpraca z Finance & Office Manager w zakresie naliczania wynagrodzeń
  • zarządzanie benefitami pracowniczymi
  • regularne raportowanie swojej pracy

Wymagania:

  • min.2-letnie  doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów rekrutacyjnych oraz w obszarze kadr i płac
  • zainteresowanie tematyką HR-u twardego i miękkiego oraz chęć rozwoju w tym obszarze
  • praktyczna znajomość narzędzi rekrutacyjnych
  • nastawienie na realizację celu, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków
  • znajomość języka angielska na poziomie średniozaawansowanym
  • inicjatywa i zaangażowanie

Oferujemy:

  • rozliczenie w oparciu o umowę B2B
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki ENEL-MED
  • możliwość rozwoju swoich umiejętności i kompetencji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pełne wsparcie w procesie wdrożenia w zakres obowiązków

Zapraszamy do wysyłania aktualnego CV  na adres: rekrutacje@foszersawicki.com