KARIERA

Zajmujemy się produkcją kontentu wideo na potrzeby kampanii ATL i internetu, nasza firma nieustannie się rozwija, co oznacza ciągłe poszukiwania nowych osób do naszego zespołu.
Poniżej znajdują się otwarte rekrutacje:

  • Specjalista ds. rekrutacji i HR
  • Storyboard Artist

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI I HR

Foszer Sawicki – Dom produkcyjny wyspecjalizowany w produkcji video, postprodukcji i animacji.
Pracujemy z największymi agencjami i markami w kraju. Realizujemy kampanie ATL i digital. W chwili obecnej do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji i HR

Miejsce pracy: Warszawa (Saska Kępa)

Obowiązki:

  • samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska średniego i wyższego szczebla
  • poszukiwanie odpowiednich specjalistów, przy wykorzystaniu wewnętrznych narzędzi, Social Media, direct search, headhunting
  • aktywna i systematyczna komunikacja z kandydatami, budowanie trwałych relacji z kandydatami
  • administracja bazy danych kandydatów
  • prowadzenie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem umów obecnych pracowników
  • prowadzenie rozmów ewaluacyjnych z pracownikami firmy
  • rekomendowanie ścieżek rozwoju poszczególnych pracowników
  • prowadzenie administracji personalnej: nadzór nad teczkami osobowymi, naliczanie urlopów, współpraca z Finance & Office Manager w zakresie naliczania wynagrodzeń
  • zarządzanie benefitami pracowniczymi
  • regularne raportowanie swojej pracy

Wymagania:

  • min.2-letnie  doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów rekrutacyjnych oraz w obszarze kadr i płac
  • zainteresowanie tematyką HR-u twardego i miękkiego oraz chęć rozwoju w tym obszarze
  • praktyczna znajomość narzędzi rekrutacyjnych
  • nastawienie na realizację celu, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków
  • znajomość języka angielska na poziomie średniozaawansowanym
  • inicjatywa i zaangażowanie

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • rozliczenie w oparciu o umowę B2B
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki ENEL-MED
  • możliwość rozwoju swoich umiejętności i kompetencji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pełne wsparcie w procesie wdrożenia w zakres obowiązków

Zapraszamy do wysyłania aktualnego CV  na adres: rekrutacje@foszersawicki.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Foszer Sawicki Multimedia Agency z siedzibą w Warszawie ul. Lindleya 16.”

STORYBOARD ARTIST

Pracujemy z największymi agencjami i markami w kraju. Realizujemy kampanie ATL i digital. W chwili obecnej do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko: Storyboard Artist

Opis stanowiska:

  • rysowanie storyboardów do animacji 2D (explainer videos), 3D
  • rysowanie storyboardów do produkcji wideo
  • stałe poszukiwanie inspiracji – wyszukiwanie ciekawych animacji, pomysłów wizualnych
  • ścisła współpraca z Działem Kreatywnym

To praca dla Ciebie,jeśli:

  • czerpiesz mnóstwo frajdy z rysowania
  • masz mnóstwo chęci, motywacji i zapału!
  • masz lekką, sprawną kreskę szkicową
  • umiesz obsługiwać tablet graficzny i znasz się na podstawowej obsłudze programów graficznych
  • masz wyczucie estetyki, wyobraźnię przestrzenną i znasz podstawowe zasady kompozycji
  • masz otwarty umysł, a pomysły w Twojej głowie każdego dnia mnożą się w zatrważającym tempie
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (pracujemy dla klientów z całego świata)
  • posiadasz skille researcherskie
  • nie masz doświadczenia, ale chcesz je zdobyć

Oferujemy:

  • pracujesz na cały etat na stanowisku Storyboard
  • pracujesz w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • uczciwie wynagradzamy dobrze wykonaną pracę
  • masz możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji w środowisku profesjonalistów-pasjonatów
  • masz możliwość poznania od środka procesu powstawania produkcji wideo oraz animacji
  • otrzymasz niezbędne narzędzia do pracy, a także solidne wprowadzenie i naszą opiekę w pierwszych dniach pracy u nas 🙂

    Zapraszamy do wysyłania aktualnego CV + portfolio na adres: rekrutacje@foszersawicki.com